Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro případné zájemce je připraven KURZ OLEJOMALBY, který se skládá z technické části (napínání pláten, šepsování, teorie barev) a praktické části (samotná malba technikou klasické olejomalby).

VZHLEDEM K PLNÉ OBSAZENOSTI DLOUHODOBÝCH KURZŮ (3 měsíčních), JSOU MOMENTÁLNĚ K DISPOZICI JEN KURZY TECHNIKOU ALLA PRIMA (celodenní kurzy 1-2 dny - po dohodě i více) - viz. záložka v menu, nebo odkaz ZDE.

Cena dlouhodobého kurzu je stanovena na 3.000 Kč (včetně technické části) a na 3.500 Kč v případě jen praktické části kurzu, termíny kurzu jsou individuální, kurz trvá 3 měsíce - 120min. týdně. Je zde i možnost platit kurz vždy po skončení hodiny (tj. 250 Kč, resp. 300 Kč)

V jednom kurzu se sejde vždy jen jeden, maximálně dva výtvarníci - tudíž se mohu výtvarníkům věnovat po celý čas výuky. Výtvarníci musí mít své barvy, štětce, paletu a plátna. Ostatní je zajištěno. V případě výuky i technické části je nutné mít k dispozici i blind (slepý) rám a plátno (velikost do 40x50cm), plátno musí vždy přesahovat rozměr blind rámu min. o 5cm, k dispozici je pak klih i šeps. K dispozici je též literatura, včetně možnosti zajištění námětu pro malbu. Pro začátečníky jejich vlastní námět vždy nejdříve konsultuji, není vhodné začínat hned portrétem dle vzoru barokních malířů.

Můj systém výuky je individuální, s osobním přístupem, rozvíjím vždy schopnosti a barevné cítění výtvarníka, totiž jeho styl.

Ateliér, ve kterém výuka probíhá se nachází v Praze.

Více informací zašlu na e-mail, popř. telefon.

Díky JM

MOMENTÁLNĚ JE KURZ PLNĚ OBSAZEN. NOVÉ TERMÍNY JSOU MOŽNÉ OD NOVÉHO ROKU, tj. OD 1.1.2011.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář